Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës në hyrje të Sukthit.

Aksidenti ka ndodhur mes dy makina të tipit “C class” dhe “CLS”.

Policia bën me dije se njëri nga drejtuesit e mjeteve është lënduar dhe dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

/Ora News.tv/