Zajmina është një nga vajzat VIP më seksi në Shqipëri. Edhe pse nuk është më aktive në muzikë, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga fotot e “nxehta” që poston në “Instagram”.

Ajo ndan me ndjekësit shpesh herë foto nga shtëpia e saj luksoze dhe nuk ngurron të nxjerrë ne pah format e saj perfekte.

Së fundmi Zajmin ka postuar një foto me bikini nga nga ballkoni i shtëpise me një pjatë me pasta dhe fruta deti në dorë.

Ajo duket në super formë dhe ka marrë plot komplimenta nga ndjekësit e saj.


Tags