I ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë aktori i njohur Visjan Ukcenaj. Gjatë një pyetsori, Visjani duhet të hynte në rolin e laçjanit, një nga rolet më të pëlqyera të publikut dhe t’i përgjigjej pyetjeve që i ka bërë Rudina Dembacaj.

Ai është përgjigjur me shumë humor duke shkaktuar të qëshura pafund. Për më shumë ndiqni videon në “Youtube”./Ora News.tv/