Së fundm, Nora Istrefi ka publikuar në “Instagram” dy video ku shihet e veshur me bikin të bardha dhe një xhake të së njëjtës ngjyrë buzë detit.

Në sy bien format e saj trupore si gjithmonë dhe mund të themi me plot gojë, se këngëtarja është një nga femrat më seksi të showbizit.


Tags