Botës së automobilizmit do i shtohet një tjetër "përbindësh" i rrugëve.

Gjiganti gjerman BMW ka menduar të hedh në treg një tjetër model të linjës X6. Është Mike Fernie ai që zbulon pamjet e makinës së re, e cila pritet të dal së shpejti në treg.

Me një dizajn unik dhe të mbuluar me Vantablack, materiali më i errët i prodhuar në botë, BMW kërkon të nxjerr në treg "vejushën" më të errët në botë.

Për më tepër shijoni videon


/Ora News.tv/