Anxhelina Hadërgjonaj, njihet për format e saj seksi dhe fotot provokuese që hedh në “Instagram”.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto me bikini të kuqe nga shezlloni dhe shihet nga afër trupi i saj i palestruar.

Anxhelina me bikinit e vogla që mezi i mbulojnë pjësët intime, duket shumë sensuale dhe ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.


/Ora News.tv/