Nora Istrefi dhr Robert Berisha janë një ndër të paktat çifte që edhe pas ndarjes, ruajnë një raport miqësor me njëri-tjetrin.

Këtë e kanë treguar më së miri postimet dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin nëpër medat sociale. Një ndër arsyet pse dy këngëtarët po ruajnë raporte të mira është edhe vajza e tyre Renee. Ata duan që ajo të rritet me dashurinë e të dy prindërve dhe të mos i mungojë asnjë gjë.

Së fundmi, Roberti ka udhëtuar drejt Ulqinit për një koncert dhe para se të performonte, në sfond ka dalë kënga e Norës. Ai e ka filmuar këtë moment dhe e ka hedhur në “Instastory”, duke bërë tag dhe Norën.

Roberti nuk ngurron të tregojë në çdo moment respektin dhe mirënjohjen që ka për ish-partnerë.

/Ora News.tv/