I ftuar në emisonin “Why Not” në TV Ora ka qenë Stresi, i cili ka folur edhe për projektet e tij të fundit. Një ndër to ka qenë edhe kënga që ka nxjerrë një muaj para “Zemrën maje”.  Në të ka marrë pjese edhe një gocë mjaft seksi e quajtur Albora.
Roza Lati e ka pyetur nëse Kejsi është bërë xheloze për të dhe çfarë ka thënë.

Roza Lati: Çfarë mendoi shoqja jote që e di se kush, kur e pa këtë gocën Alborën tek klipi?

Stresi: Çfarë mendoi? Suksese asaj tha (qesh). I uroj suksese asaj dhe jo të dyve suksese.


/Ora News.tv/