Ditën e sotme Stresi feston 33-vjetorin e tij. Në mesnatë reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij më të afërt.

Ai ka postuar një video në llogarinë e tij “Instagram”, ku shihet atmosfera e krijuar nga muzika, shampanjat dhe fishekzjarret.

 “Vetem zoti e di sa jam i Gezuar ”, ka shkruar Stresi krahas videos.

Mes urimeve të shumta, ajo që ra më shumë në sy ka qenë fakti Kejsi nuk ia ka uruar ende ditëlindjen. Kjo e thellon më shumë idenë se çifti është ndarë.

Në vend të urimit, Kejsi ka postuar një foto në “Instagram” me bikin të zeza gjatë pushimeve në Kanada, duke treguar se nuk i intereson më aspak se çfarë bëhet me ish-partnerin e saj.


Tags