Morena Taraku, një nga vajzat më të bukura dhe seksi të shoëbizit shqiptar, njihet për fotot provokuese që hedh në rrjetin e saj social “Instagram” dhe jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi ajo ka mahnitur të gjithë me foton e saj në borë. E veshur me bikini, me një skatedoard në dorë dhe më një pozicion shumë provokues, Morena ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve duke marrë pëlqime dhe komentë pafund.

Disa komentues e quajn atë një bombë, disa të tjerë merakosen për shëndetin e saj dhe disa të tjerë u shprehën se i kapën ethet pasi panë këtë foto.


/Ora News.tv/