E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj, Roza Lati ka folur edhe për 2 qentë e saj të cilët janë mjaft të rëndësishëm për të dhe se nuk e imagjinon dot jetën pa ta.

Rudina Dembacaj: Sasha dhe Petit çfarë janë për ty Roza?

Roza Lati: Unë nuk jetoj dot pa ata. Nuk e konceptoj dot jetën pa ata edhe nëse unë nuk do kisha kafshët vërdallë meje unë do isha burgjeve sot. Është një krijesë jo njerëzore, është një kafshë një gjë e bukur. Është një krijesë që nuk të lodh, nuk ta fut, nuk të mashtron, nuk të ironizon, nuk të jep energji negative. Të fal veç energji pozitive dhe prêt veç nga ty.

 

/Ora News.tv/