Në fund të emisionit “Why Not” në RTV Ora Roza Lati dhe Rudina Dembacaj e cila është një super aktore, kanë realizuar një skeç duke ironizuar faktin se si femrat tani në fazë karantine, të mbyllura në shtëpi dhe pa asnjë kujdesje estetike, kanë plane për të vazhduar atë jetë përrallore që ato shesin përmes “Instagramit”.

Pra e thënë shkurt si të bësh mizën balenë! Për më shumë ndiqni videon në Youtube.

/Ora News.tv/