Georgina së fundmi ka kaluar disa ditë pushim me Ronaldon në një jaht luksoz. Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit shpesh herë foto nga këto pushime, por ajo që ra më shumë në sy, ka qenë poza e saj me bikini të zeza.

 “Këto janë sytë e mi kur shoh dashurinë e jetës sime,” është mbishkrimi i kësaj foto, që na la të nënkuptojmë se këtë foto e ka shkrepur futbollisti.

Georgina është bërë një nga personazhet publike më të komentuara në të gjithë botën dhe ka mbledhur rreth 19 milion ndjekësa në “Instagram”.


/Ora News.tv/