I ftuari i parë mbrëmjen e djeshme në emisionin "Glamour Zone" në Rtv Ora , nga moderatorja dhe autorja Ester Bylyku, ka qenë këngëtari i famshëm Robert Berisha. Tepër i përfolur për jetën e tij private, Roberti, vjen në një intervistë pa filtra, ku për herë të parë tregon se ende vazhdon të jetojë me Nora Istrefin, por vetëm disa ditë në javë.

Ester Bylyku: Ta themi troç, me kë jeton Roberti?

Robert Berisha: Roberti jeton edhe vetëm, edhe me Norën dhe gocën. Ajo është e vogël 4-vjeçe. Prishtina është e vogël, jetojmë edhe afër. kështu që, pak aty, e pak aty! Mbi të gjitha, ne do të jemi gjithmonë, `prindërit e Renes. 

Mos e humbisni videon: 


/Ora News.tv/