Robert Berisha është një nga personazhet më të përfolur në showbizin shqiptar. Pas ndarjes nga Nora ai u përfol për një lidhje dashurie me modelen Xhesika Kadiu, por që edhe më të i ka dhënë fund.

Në një intervistë për "Prive" së fundmi, Roberti shprehet se për momentin është beqar dhe dëshiron ta shikojë në maksimum.

"Jemi duke jetuar në një vend të vogël dhe sado me qenë Kosova e madhe për ne artistët është e vogël se nuk nga të ikësh. Roberti është i shoqërueshëm, dhe mund të ketë shoqëri me femra. Mund të dalin dhe llafe, por Roberti është single. Edhe nuk mund të them sa kohë do të qëndrojë kështu, por jam aq rehat dhe aq mirë. Raportet me Norën i kemi shumë të mira dhe gjithë ditën e kaloj me vajzën, Renee", tha Roberti.

/Ora News.tv/