Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi u nis për pushime në Turqi së bashku me vajzën. U përfol gjatë se kush i shoqëronte, dhe në disa fotografi Nora tregoi se nëna i saj ishte bashkë me to.

Megjithatë, një detaj i ri ka shtuar dyshimet se Roberti ishte me ta. Këngëtari ka publikuar fotografi në pishina dhe vihet re se ngjashmëria e cadrave dhe shezlongeve. Ndonëse Roberti nuk e ka zbuluar se ku ndodhet, prandaj nuk dihet nëse ka qenë pranë Norës e Rene.

Por, imazhi mund të jetë edhe nga pushimet e vitit të kaluar kur ishin ende bashkë. Kjo vihet re nga forma e pllakave në një fotografi të Norës vjet në Dubai.


Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Turqi 2019


Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Dubai 2018

/Ora News.tv/