Rita Ora ka bërë një ndryshim në pamje kohët e fundit. Ajo ka publikuar në “Instagram” disa foto ku shihet me flokë të prera shkurt me shkallëzim.

Këngëtarja ndodhet momentalisht në Paris dhe ndryshimin në pamje mund ta ketë bërë në këtë qytet. Nuk dihet ende nëse Rita ka shkuar në Paris për qejf apo për ndonjë projekt të saj të ri.


/Ora News.tv/