Këngëtari Kanye West mund t'i ketë "mprehur dhëmbët" shumë shpejt duke menduar se bashkëshortja e tij Kim Kardashian është tashmë një miliardere.

Por revista prestigjioze Forbes ka mendim ndryshe. Revista e cila harton listat  njerëzve më të pasur sipas kategorive dhe në përgjithësi, pretendon se personaliteti i famshëm televiziv Kim Kardashian është ekzagjerues dhe nuk është miliardere.

Forbes e ka vlerësuar e Kim në 900 milion dollarë.

/Ora News.tv/