Presidenti i Republikës, Ilir Meta nuk është hera e parë që shfaq talenti e tij në muzikë. Mbrëmjen e kësaj të shtunë, ai ka rrëmbyer çiftelinë dhe ka nisur të këndojë.

Në emisionin "Xing me Ermalin" ai filloi të këndonte këngën e Hajredin Pashës, por drejtuesi i emisionit e ndërpreu, duke i kërkuar një tjetër këngë.

 “Nesër vjeo o Viti i Ri, me hare e dashuri, një urim o për çdo shqiptar, Viti i Ri të jetë sa më i mbarë! Me humor o të na kënaqi, si të shtunën Ermal Mamaqi!”-këndoi Meta, duke surprizuar jo vetëm publikun po edhe moderatorin e emisionit.

/Ora News.tv/