Pas largimit me konsensus nga Besiktas, ish-mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe mund të transferohet te Monako.

Sipas faqes franceze në internet “10 Sport”, portugezi shikon Monakon si destinacionin perfekt për të ardhmen, edhe pse Premier League angleze dhe Portugalia e tundon tepër 35 vjeçarin.

Nëse ai zgjedh Anglinë Wolverhampton mund të jetë destinacioni i tij i fundit.

/Ora News.tv/