Mesa duket Bebe Rexha ka vendosur të festojë festat e fundvitit në një vend tropikal, me det dhe rërë dhe jo në një vend që mbulohet nga e ftohta dhe nga bora.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" disa foto nga vendi ku po i shijon pushimet.

Bebe shihet pa make-up dhe vetëm me rrobabanjo, duke na treguar format perfekte trupore. Në një nga këto foto ajo ka ekspozuar më shumë sesa të pasmet bombastike.


 
 

View this post on Instagram

 
Vacay before the new year.

A post shared by  Bebe Rexha (@beberexha) on/Ora News.tv/