Nuk pyet për koronavirusin, Bella Hadid me bikini dhe shumë seksi merr vitaminën D përmes rrezeve të diellit

Bella Hadid po sfidon koronavirusin duke dalë jashtë me bikini për të marrë rrezet e dillet, pra vitaminën D në mënyrë natyrale për një imunitet më të fortë.

Modelja e njohur ka zgjedhur të kalojë ditët në karantinë duke bërë joga e duke marrë rreze. Ndryshe nga të tjerët mesa duket Bella nuk po mërzitet aspak nga izolimi në shtëpi sepse ajo di si ta kënaqë veten.


Tags