Gjatë kohës së karantinës, Dua Lipa ka eksperimentuar me flokët e saj duke i lyer me ngjyra të ndryshem.

Nga portokalli, së fundmi ajo i ka bërë të kuqë. Këtë ndryshim look-u Dua e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në “Instagram” duke marrë komplimenta të shumta.

Nga komentet e shumta, ajo që ra më shumë në sy ishte komenti i ish- të dashurit të Rita Orës Andrew Watt, ku i ka dërguar disa emoji në formë ylli.

Dua ende nuk i ka kthyer përgjigje artistit, por mesa duket ky veprim do e bëjë shumë xheloze Ritën. Kujtojmë se të dyja këngëtaret nuk kanë një marrëdhënie të mirë së bashku.

Andrew Watt dhe Rita Ora u ndanë vitin e kaluar dhe së fundmi ai ka njoftuar se është prekur nga koronavirusi.Tags