Nora Istrefi po shijon pushimet me vajzën e saj të vogël dhe ka publikuar disa fotografi me bikini.

E veshur me të kuqe, këngëtarja tregon linjat e mira trupore dhe ndjekësit nuk harrojnë të përmendin Robertin.

Në shumë komente, ata thonë se Nora është e mahnitshme dhe i kujtojnë Robertit se cfarë ka humbur.

Disa prej komenteve:

"@robertberishaofficial a e njeh?"

"Robert, bir a je pishman?"

"Lum ti prej kujt je nda prej ni pissi po ti je yll mo".

Roberti njoftoi para disa ditësh se i ka dhënë fund martesës me Norën pasi nuk ka më dashuri, por shtoi se do ta respektojë gjithmonë.

Të dy janë prindër të vogëlushes Rene, e cila është në pushime me Norën.

/Ora News.tv/