“Ku ka zë nuk është pa gjë”!  Së fundmi nga një fan page i reperit të njohur Noizy, janë publikuar foto dhe video ku shfaqet sëbashku me Era Istrefin.

Na duhet të besojmë se po ndodh një bashkëpunim i afërt  midis tyre pasi ndodhen në ambientet e studios së reperit.  

Në video citohen emrat e të dy këngëtarëve shumë të dashur për publikun.

Le ta mirëpresim këtë super duet!


Tags