Ditën e sotme, Morena Taraku ka postuar disa foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social “Instagram”. Këngëtarja e ka nisur mëngjesin me një foto të shkrepur në ashensor dhe provokon fansat me pantallonat e zbërthyera që i tregonin të brendshmët.

Disa orë më vonë, Morena ka publikuar foto me një palë bikini ngjyrë blu, të cilat i kanë nxjerrë në pah hiret e saj dhe e tregojnë mjaft seksi.

/Ora News.tv/