Ester Bylyku është një ndër të paktat moderatore që ka mbajtur jetën e saj private larg vëmendjes mediatike. Ajo gjatë emisionit “Mos i fol shoferit” në TV Ora është shprehur se  ndihet e turpshme kur të tjerët e kanë vëmendjen tek ajo.

Por për herë të parë, Esteri ka pranuar përballë Rudina Dembacaj se është e lidhur me një biznesmen dhe i ka ngjitur shumë me njëri-tjetrin.

Rudina Dembacaj: Je single Ester?

Ester Bylyku: Jam në një lidhje.

Rudina Dembacaj: Sa kohë të ditës të merr fatlumi?

Ester Bylyku: Shumë.

Rudina Dembacaj: Sa kohë ke që je e lidhur dhe me se merret i dashuri yt?

Ester Bylyku: Jam e lidhur prej disa muajsh dhe ka një biznes të vetin dhe është shumë i mirë në fushën e vet edhe na ka ngjitur kur i thonë.

Rudina Dembacaj: Si ja keni bërë në këto ditë karantinë për t’u takuar Ester?

Ester Bylyku: Ka autorizim (qesh).


/Ora News.tv/