Mia Khalifa u bë pjesë e industrisë së filmave pornografikë në vitin 2014 dhe ka pak kohë që është larguar përfundimisht.

Ajo zbuloi se gjithçka nisi në rrugë, ku e dalluan si modele.

"Ishte më shumë kështu, 'Oh, je kaq e bukur, a do të bësh pak modeling?' dhe 'Ti ke një trup të bukur, unë mendoj se do ishe shumë mirë të modeloje nudo'", tha ajo për BBC.

Më pas tregoi se kur shkoi në studio ndihej shumë rehat.

"Herën e parë që shkova, nuk filmova një film pornografik. Ishte herën e dytë. Ndërsa të parë thjesht më pyetën nëse dua ta bëj", rrëfeu Mia.

Aktorja nuk do të jetë më pjesë e kësaj industrie pasi do martohet me partnerin aktual. Në një të ardhme, mund të bëhet dhe nënë, por ende nuk e ka një plan të tillë.

/Ora News.tv/