Ish-aktorja e filmave për të rritur, Mia Khalifa duket se ka hequr dorë përfundimisht nga pornografia.

Pati spekulime se do të bëhej së shpejti nënë e një fëmije prej lidhjes me shefin suedez, por Mia i hodhi poshtë të gjitha.

Në një postim në Twitter, ajo shkruajti: "Dje Robert dhe unë vendosëm që të martohemi këtë verë në vend të verës 2021 siç ishte planifikuar. Koha për të planifikuar një martesë  është 6 muaj larg, dhe kjo mund të jetë gjithçka tjetër veçse argëtuese."

Por mohoi faktin që është shtatzënë duke theksuar që jeta e tyre do arrijë në fazë tjetër për shkak të karrierës së të dashurit Robert Sandberg. 

/Ora News.tv/