Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar skuadrën shqiptare për fitoren 4-0 ndaj Moldavisë. Gjitashtu urimi i Presidentit ka shkuar edhe pë dardanët e Ksoovës.

"Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo!"- shkruan Meta, në një posatim në facebook.


/Ora News.tv/