Presidenti Ilir Meta dhe aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku kanë zgjedhur bregdetin për tu zgjuar mëngjesin e sotëm.

Meta në një postim në Facebook publikoi një foto me aktorin ndërsa po peshkojnë në breg të detit. Duke ironizuar kapjen e "peshqve të mëdhenj", Presidenti shprehet se u nisën për të kapur peshk por përfunduan duke kapur dallgë.

“Mirëmëngjes! Me Bes Kallakun, e nisem për peshk e po kapim dallgë,”-shkroi Kreu i Shtetit.


/Ora News.tv/