Presidenti Ilir Meta do të pritet sot në një takim nga Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit kreu i shtetit dhe Stoltenberg do zhvillojnë një konferencë të përbashkët për shtyp në selinë e NATO-s në orën 17:00.

/Ora News.tv/