Inagurimi i “Air Albania Stadium” do të bëhet nga këngëtarja e njohur Era Istrefi.

Në videon e mëposhtëme shihet se Era është duke u përgatitur, sëbashku me grupin e kërcimit për të ofruar një shfaqje madhështore.

“Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018” dhe është përzgjedhur të këndohet nga edhe nga Era në stadiumun e veshur kuq e zi.

Ajo do të këndojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.

Më poshtë ndiqni pamjet.


/Ora News.tv/