Pas ndarjes nga milioneri Dj Chris, Demi Rose ka vendosur të udhëtojë nëpër botë. Vendndalimi i rradhës ka qenë Tajlanda. Ajo po shijon plazhet më të bukura të vendit, ku nuk mungojnë as fotot provokuese. Modelja nxjerr në pah format bombastike duke lënë pa fjalë fansat e saj.

Në fotot e fundit ajo shihet në një jaht super luksoz dhe ajo çfarë bie më shumë në sy janë bikinit e verdha që i nxjerrin format e trupit në mënyrë perfekte.


/Ora News.tv/