Së fundmi moderatorja e njohur, Marina Vjolla ka postuar një foto në “Instagram” e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka pozuar me një shami në kokë dhe me një një kostum të kuq, duke konsumuar shisha.

“Natë Arabie”, ka shkruar Marina krahas fotos.

Komplimentet kanë qënë të shumta si nga personazhe VIP dhe nga ndjekësit e saj. Një nga komentet që ra më shumë në sy, ka qenë ai i reperit Stresi i cili e ka quajtur Marinën motër.

“Mashallah motra ime”, ka komentuar Stresi.

/Ora News.tv/