Pas lirimit të vogëlushit Alvin Berisha nga kampi Al-Hol, në Siri ka reaguar edhge presidenti i Republikës, Ilir Meta.

Lajm i mrekullueshëm për të gjithë e përshkruan Meta, teksa e shoqëron edhe me një video postimin e tij.

“Alvini i lirë, një lajm i mrekullueshëm dhe i shumëpritur nga të gjithë!” shkruan Meta, në facebook.


/Ora News.tv/