Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar.

“Let’s Get Married” ose në shqip “Le të martohemi”, kënga e re e Era Istrefit në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset – burrin e Cardi B është publikuar në youtube.

Ky është vetëm një ndër projektet e shumta ndërkombëtare të Erës që do të vijnë në të ardhmen. 

/Ora News.tv/