Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar.

Era do të hapë vjeshtën duke bashkëpunuar me dy emra të njohur. Bëhet fjalë për Yelloë Claw dhe bashkëshortin e Cardi B, Offset.

Me anë të një postimi në Instagram, Era ka publikuar një sekuencë të vogël nga projekti që do mbajë titullin "Let's get married!"

Ndërsa Yelloë Claw ka bërë postime në llogarinë e tij duke i thënë ndjekësve se shumë shpejt do jenë në dasmat e tyre. Nuk dihet nëse do jetë një projekt që i dedikohet dashurisë apo dicka tjetër.

Gjithcka mbetet për tu parë të premten.  

 
 

View this post on Instagram

 
FRIDAY

A post shared by  Era Istrefi (@eraistrefi) on

/Ora News.tv/