Klaudia Pepa dhe Albi Nako kanë qenë ndër çiftet më të komentuar në Shqipëri, por duket se me përfundimin e romancës nuk preferojnë të qëndrojnë në të njëjtin ambient.

Balerina që po korr sukses në Itali ka ardhur për një vizitë në Shqipëri, gjë që e ka treguar me postimet në rrjete sociale. Ndërkohë koreografi i njohur ka udhëtuar drejt Brukselit, për arsye të paditura.

Para pak kohësh janë shprehur se e respektojnë njëri-tjetrin dhe janë ndarë paqësisht, por nuk dihet nëse ka ndodhur dicka që po i mban larg.

/Ora News.tv/