Klaudia Pepa është një nga balerinat më të talentuara shqiptare, e cila ka vendosur që karrierën e saj ta vazhdojë në Itali.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan foto nga përditshmëria e saj. Balerina di më së miri të pozojë dhe të duket sa më shumë sensuale.

Së fundmi ajo ka dalë para pasqyrës dhe ka shkrepur një pozë e cila e tregon atë shumë joshëshe dhe provokuese.


/Ora News.tv/