Tre persona u rrëzuan bashkë me makinat e tyre në një gropë 8 metra katrorë që u hap papritur në rrugën në Harbin provincë e Kinës të shtunën raportojnë mediat vendase.

Shoferi i një makine tha se nuk e kuptoi se ishte hapur gropa deri në momentin kur pjesa e përparme nisi të zhytej.

Më pas në gropë pa dhe makina të tjera.

Autoritetet po hetojnë shkaqet e aksidentit.
/Ora News.tv/