Ish pornostarja Mia Khalifa ka zbuluar se do të bëjë një ndërhyrje në njërin prej gjinjve pasi i shpërtheu proteza e silikonit kur u godit me top hokeji gjatë një loje play-off të NHL.

Khalifa po shihte ndeshjen e Washington Capitals kur topi theu xhamin dhe goditi gjirin e saj të majtë.

"Isha ulur pas xhamave dhe gjithcka ishte e papritur, nuk e dija se nga erdhi. Kapa gjoksin tim dhe nuk doja ta lëshoja sepse ndihesha sikur do të shpërthente gjaku", tha ajo për Daily Star.

Pavarësisht nga prishja e protezës së silikonit, 25-vjeçarja, ish-ylli i Pornhub tregoi se e mbajti topin për kujtim.

/Ora News.tv/