Mesa duket 2020-ta e ka gjetur këngëtaren shqiptare Albërie Hadërgjonaj duke pushuar në një vend bregdetar në Meksikë.

Në një foto që ka postuar në “Instagram”, ajo shihet e veshur me bikini dhe një kapele në kokë. Trupi i saj duket shumë në formë duke ia bërë për zili të gjitha gocave.

Duhet pranuar që për moshën që ka, Albëria është një “bombë” e vërtetë.


Tags