Mesa duket lidhja e Dua Lipës me të dashuri e ri Anwar Hadid, po avancon çdo ditë edhe më shumë.

Ajo ka treguar përmes fotove në “Instagram” se është shumë e afër me familjen e Anwar dhe shihet shpesh në shoqërinë e tyre.

Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë në festën e ditëlindjes së vjehrrës së saj dhe ia uron me një foto në “Instagram”.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë supergrua”, shkruan Dua.

/Ora News.tv/