Dua Lipa dhe partneri i saj Anwar Hadid, ditën e djeshme kanë festuar 1-vjetorin e lidhjes së tyre. Ata jetonë së bashku dhe shihen kudo nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Për t’i uruar partnerit 1-vjetorin e lidhjes, Dua ka postuar disa foto në “Instagram” të shkrepura në momente të ndryshme nga udhëtimet, festat etj.

“Asgjë nuk mund të ishte më e ëmbël se 365 ditë pranë teje”, ka shkruar Dua Lipa.
/Ora News.tv/