Dj i famshëm Khaled, ia ka plotësuar dëshirën fansave të tij dhe është futur në një video live nga shtëpia për folur me ta.

Direkt sa ka hapur kamerën, ai është përballur me një fansen e tij e cila ishte veshur gjysmë nudo dhe filloi ta provokonte duke i bërë twerk.

Dj ka mbuluar sytë me duar duke i kërkuar të flasë normalisht dhe të mos bëjë të tilla veprime.

“Të lutem, kam familje! Le të flasim me respekt”- i ka thënë disa herë Khaled, ndërsa vajza në fjalë s’ia ka vënë veshin aspak.

Vetë Khaled e ka postuar këtë video në rrjetin e tij social, ku ka shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit.
/Ora News.tv/