Pas një mungese prej më shumë 10 vjetesh ai vjen në një duet me një këngë verore e cila ka vetem pak ditë që është prezantuar. Erion Korini dhe Greis Kozeli vijnë së bashku në një klip me këngën e titulluar  “Vere e larget”.

Kënga është pritur mirë në rrjetet sociale dhe Youtube dhe ky është një ogur i mirë për Erionin për të sjellë këngë të tjera të mira . Duke i uruar suksese Erionit, kolegut tonë të Tv Ora ju ftojmë të ndjekim së bashku këngën./Ora News.tv/