Era Istrefi duket se ka zbuluar datën se kur do publikojë këngën në bashkëpunim me motrën e saj Nora Istrefi.

"Nuk e di" titullohet kënga që do sjellin dy motrat.

Ndërsa Era publikoi një foto në Instagram mbi një makinë luksoze dhe në përshkrim shkroi datën e publikimit të këngës.

"19 prill" shkroi ajo.

Era pak kohë më parë publikoi këngën “Selfish” në bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike  


/Ora News.tv/