Këngëtrja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta.

Thashethemet janë shtuar pas një komenti që këngëtari i la Erës në Instagram.

Këngëtarja shqiptare publikoi disa foto ku duket shumë seksi dhe Perreta i komentoi: "Përgjithmonë", shoqëruar me një emoji zemër.

Ndërsa Era i ktheu komentin duke shkruar: "Dhe përgjithmonë."

Mbetet për tu konfirmuar nëse çifti është bashkë, por komentet e tyre thonë shumë.


/Ora News.tv/