Era Istrefi ka realizuar bashkëpunime me shumë këngëtarë të njohur si French Montana, Diplo, Dhimitris Vegas, Will Smith etj.

Dhe mesa duket këngëtarja shqiptare do sjellë një këngë me reperin amerikan Verse Simmonds.

Reperi 38-vjeçar publikoi në Instagram një foto ne studio me këngëtaren duke lënë të nënkuptohet se do bashkëpunojnë së bashku.

Mbetet për tu parë se cila do jetë surpriza e rradhës nga Era.


/Ora News.tv/